вторник, 10 апреля 2018 г.

Закриття Тижня дитячої книги, але не читання

      Якщо відкриття Тижня дитячого читання було доручено учням середньої ланки, то закриття випало початковій школі. Де знайти слова, щоби передати атмосферу цього свята. Костюми, декорації, постанови, артистизм, режисура, настрій, цікаві твори. Всі - наче єдине ціле. Діти переймаються, як не забути слова, вчителі - чи сподобається глядачам репертуар, журі - чому мало грамот, і тільки ведучі спокійні, тому що все залежить від них: їм потрібно слідкувати за порядком виступів.

3-А клас показав інсценування казки "Червона Шапочка", яке перетворив на музичне шоу (вчитель І.В. Гадяцька).
         

 3-Б всіх здивував незвичним трактуванням казки "Коза-Дереза" (вчитель Н.В. Кісельова)



3-В розгорнув дійство казки "Золота рибка" на березі майже справжнього синього моря (вчитель Т.С. Юшкалюк)
4-А показав не тільки цікаву казку, але і повчальну. Гадаю, всі діти зрозуміли, що добро - це найважливіша річ у світі, переглядаючи постанову "Сердита морква" (вчитель В.В. Тимосевич)


4-Б клас своїм головним героєм полонив глядачів (вчитель Н.В. Куценко). Казка "Колобок"
4-В клас, на мій погляд, найбільше уваги приділив реквізиту: борошно, сіль, піч, тин, крісло - все знесли на сцену, доклали всі зусілля, розкриваючи жадібність гнома. Казка так і називалась "Жадібний гном" (вчитель В.М. Дзюба)  
           Це був конкурс, тому  переможці отримали грамоти, а інші подяки. Бібліотекарі разом з волонтерами прикрасили зал та другий поверх школи, з метою найбільшого привертання  уваги до заходів.


А як обійтися без книжкової виставки, хто ж тоді прийде і попросить книжку?






Майстер-клас для колег

                                                                На базі 2-А класу було проведено бібліотечний урок
                                                      "Книга та семеро гномів" для шкільних бібліотекарів

 Дніпровського району ( а саме для бібліотекарів ЗОШ № 52, 32, 35, 40, 43, 38, 13, 21) в рамках корпоративного проекту «Основи медіаосвіти: бібліотечна складова». Автор цього уроку бібліотекар ЗОШ № 36   Ю.В. Борсук. Юліє Володимирівно, дякую Вам за чудову розробку уроку. В цьому році я його трохи змінила: ми спілкувалися з гномами по Скайпу та з підготовлених сторінок і обкладинок зібрали книжку саморобку, яка стала тестом, тому що діти підписали кожний елемент. Домашнє завдання вони почали виконувати на уроці: кожен став автором власної книжки. Після уроків показували і "Буквар", і "Розмальовку", і, навіть, роман для мами. 
               Вчителю 2-А класу Вікторії Володимирівні Савченко велике-велике спасибі за спільне проведення бібліотечних уроків і, взагалі, її класи з найкращих читачів.